E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

Işıklar, İzmir'deki Yeni Showroomunu Açtı


Işıklar Yapı Ürünleri, İzmir Güzel-bahçe’de bulunan bayisi Başımtekin Ticaret ile yapmış olduğu işbirliği sonucunda İzmir’deki yeni showroomunun açılışını gerçekleştirdi. Showroom açılışı, 13 Ocak 2017 tarihinde, Başımtekin Ticaret ve Işıklar grubunun ev sahipliği ile sektörün önde gelen isimlerinin de katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış, Işıklar Yapı Ürünleri Yönetim Kurulu üyesi Levent Demirer’in konuşması ile yapıldı. Açılışta Işıklar Yapı Ürünleri Genel Müdürü Özgür Üzeltürk ve Pazarlama Müdürü Dilek Karaköz Toruş da yer aldı.
Başımtekin Ticaret içerisindeki showroom ile birçok Işıklar ürünü sektör ilgilileri, mühendis ve mimarların beğenisine hazır hale getirildi. Özellikle Işıklar Yapı Ürünleri tarafından 2016 yılında piyasaya çıkarılan yüzde 100 kil içerikli Ekoklinker ürününe ayrılan bölümde ürünü tüm özellikleriyle birlikte incelemek mümkün hale geldi.
Işıklar, genişlettiği ürün çeşitliliğini, ürünlerinin kalitesini, farklı renk seçeneklerini ve kaliteli dokusunu yakından tanıtmak amacıyla İstanbul, Ankara, Samsun, Antalya ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında açtığı showroomlarını hız kesmeden genişletmeye devam ediyor.

Geri
share on twitter share on facebook