E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

Mapei 80. Yılını Kutluyor


Dünyanın 5 kıtasında 31 farklı ülkede konumlanmış tesislerinde yenilikçi yapı malzemelerinin üretimini yapan Mapei, bu yıl 80. yılını kutluyor.
“Bizim çalışma şeklimiz sadece geçici bir eğilim değildir, asla yok olmayacak ilkelere dayanır” diyen Mapei Grup CEO’su Giorgio Squinzi, “Bunlar 80 yıl önce Mapei’nin üzerine kurulmuş olduğu ve geleceğe güvenle bakabilmemizi sağlayan ilkelerdir. Yaratıcılık, bağımsızlık, sıkı çalışma ve yetenekleri bir araya getirme becerisi: Mapei’nin temsil ettiği şey budur. Bunlar, Mapei dünyasını oluşturan kadın ve erkeklerin ayırt edici özellikleridir. Bunlar; fikirlerin ve teknolojinin, yaratıcılığın ve yeniliğin, sıkı çalışma ve ekip çalışmasının birbiriyle kaynaşacağı bir gelecekte önde gelen şirketler arasında olabilmemiz içindir” diyor.
Mapei, 2013 yılında Türkiye pazarına giriş yaptığından beri, geniş ürün yelpazesi ile inşaat endüstrisi için kimyasal ürünlerin üretimini gerçekleştiriyor. Her zaman tam bir sistem olarak sunulan bu ürünlerin arasında; seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, şaplar, kendiliğinden yayılan tesviye ürünleri, alt yüzey hazırlama ürünleri, su yalıtım sistemleri, özel onarım ve sabitleme harçları, ısı yalıtımı malzemeleri, iç ve dış mekanlar için kaplamalar, endüstriyel zeminler ve diğer inşaat ürünleri bulunuyor.
Mapei Türkiye Genel Müdürü Cem Baki Sinal, Mapei’nin  stratejik pazar olarak gördüğü Türkiye’deki yatırım planını sürdürmeye kararlı olduğunu,  pazardaki en başarılı 3 şirketten biri olma  hedefiyle yapılan plan çerçevesinde  sabit varlıklar  ve insan kaynaklarına  yapılmakta olan yatırımlara odaklandıklarını söylüyor.

Geri
share on twitter share on facebook