E-dergi
e-dergi
Haberler

Çukurova Yalıtım Confair Fuarı'nda Büyük İlgi Gördü

Çukurova Yalıtım, 12-15 Ağustos 2016 tarihleri arasında İran'ın başkenti Tahran'da düzenlenen Confair 2016 Fuarı'nda yerini aldı.

16.’sı düzenlenen Confair Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’nda inşaat makine ve teknolojileri, yalıtım, çatı-cephe ve duvar kaplamaları, ısıtma-soğutma, hırdavat, nalburiye, tesisat vb. ürün grupları sergilendi.
İran pazarının dünyaya açılmasıyla bu yıl 20 ülke fuara katılım gösterdi. Geniş ürün yelpazesi ile fuarda yerini alan Çukurova Yalıtım, standı ile de ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Dış ticaret personeli firma temsilcileriyle birebir ilgilenerek ikili görüşmeler gerçekleştirdi ve “4x4 markalı shingle, bitümlü su yalıtım örtüleri, drenaj levhası, EPS ve enjeksiyon ambalaj ürünleri, cam takviyeli polyester çatı örtüsü (CTP), alçıpan profil ve galvaniz oluklu sac” ürünlerini tanıttı.
2016 yılını yoğun yurtdışı fuar etkinlikleriyle geçiren Çukurova Yalıtım, Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Ortadoğu, Kuzey Afrika, Balkan ve Avrupa ülkelerine yapılan ihracatla birlikte yalıtım ve çatı örtüsü sektöründe yoluna emin adımlarla devam ediyor.

5 Ekim 2016

Geri