E-dergi
e-dergi
Haberler

Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü'nde Armacell Yalıtım Ürünleri Kullanılıyor

Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü 1 milyon 200 bin metrekare arsa üzerinde, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Kongre Merkezleri ve Ticari Alanlar, Yüksek Teknoloji Merkezi ve Ar-Ge Merkezi ile dokuz dal hastaneyi içeriyor.
Toplam 3 bin 660 yatak kapasitesine sahip olan entegre sağlık kampüsünün iklimlendirme sistemlerinin yalıtımında Armacell’in elastomerik yalıtım ürünleri tercih edildi. Dünya’da tek seferde inşa edilecek olan en büyük hastane projelerinden biri olan Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü’nün 2016 yılının son aylarında tamamlanması bekleniyor.
Armacell Yalıtım’ın elastomerik yalıtım ürünleri insan sağlığına uygun, yangın dayanımı yüksek, uluslararası standartlara sahip özellikler ile üretiliyor. Suya ve buhara karşı dirençli olmalarının yanı sıra UV ışınlarına, zorlu hava şartlarına karşı yüksek direnç gösteriyor.
Tesisatlarda iyi bir ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü sağlarken enerji verimliliği ile marka projeler dahil olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında binlerce tesiste tercih ediliyor. Konfor, sağlık ve hijyen şartlarına uygun ürünler, Armacell Yalıtım A.Ş. tarafından Bursa fabrikasında üretiliyor.

5 Ekim 2016

Geri