E-dergi
e-dergi
Haberler

Ağaoğlu Maslak 1453 Projesinde Isıdem Yalıtım Ürünleri Kullanıldı

Isıdem Yalıtım, yeni nesil ürünü Coolflex Elastomerik Kauçuk Köpüğü ile Ağaoğlu Maslak 1453 projesinde de yer aldı.

Elastomerik kauçuk köpüğü üretimi için Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ne 30 milyon TL değerinde yatırım yapan ve LEED sertifikalı üretim tesisini 2015 yılının ilk çeyreğinde faaliyete geçiren Isıdem Yalıtım, ürünleriyle yurtiçinde ve yurtdışında birçok prestijli projede tercih ediliyor.

Isıdem Coolflex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, LEED Sertifikalı tesislerde levha ve boru olarak üretiliyor. Çoğunlukla yüksek yoğuşma riski bulunan yüzeylerde yalıtım amaçlı kullanılan Isıdem Coolflex, akredite laboratuvarlardan en güncel sertifika ve raporlara sahip. Standart malzemenin yanı sıra UV ışınlarına ve mekanik darbelere dayanımı arttırmak amacıyla alüminyum folyo ve PVC + alüminyum folyo kaplamalı ürün seçenekleri de bulunan Isıdem Coolflex, uygulama kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlanması amacıyla kendinden yapışkanlı olarak da üretiliyor.

Coolflex’in mükemmel hücre yapısı teknolojisi, kapalı gözenekli ve homojen dağılımlı hücre yapısı sayesinde HVAC uygulamalarında maksimum performans sağlıyor. Ürünün güçlendirilmiş hücre yapısı sayesinde darbe dayanımı arttırılmış ve buhar difüzyon direnci geliştirilmiş. B sınıfı yangın performansıyla uluslararası standartlara uygun olan Coolflex, hızlı ve kolay uygulanması sayesinde konforu en üst seviyeye taşıyor.

150 cm’lik En Geniş Levha Isıdem Coolflex’te
Isıdem Yalıtım, ileri üretim teknolojisi ile pazarın en geniş elastomerik kauçuk levhasını da ürün gamında bulunduruyor. İşin uzmanları, 150 cm genişliğindeki Isıdem Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü levhaları ile fireleri ve işçilik maliyetlerini en aza indiriyor.

28 Mart 2016

Geri