E-dergi
e-dergi
Haberler

Türkiye'nin En Büyük Projeleri Hyfix'i Tercih Ediyor

Türkiye başta olmak üzere 22 ülkede, teknik ve uzman kadrosuyla birlikte önemli projelerde, lider inşaat firmalarıyla çözüm ortağı olarak çalışan ve sektörde 26. yılını geride bırakan İnterfiks Yapı Kimyasalları, Moment Beştepe projesinin temel altı su ve perde yalıtımında çözüm ortağı oldu.
Türkiye’de ve yurt dışında birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamış Moment Yapı A.Ş. tarafından, Ankara’nın çok özel bir noktasında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin hemen karşısında, toplam 330 ofisi ile 10 bin metrekarelik alan üzerinde yapımı devam eden Moment Beştepe projesinin temel altı su ve perde yalıtımında, İnterfiks’in 1997 yılında pazara sunduğu, yalnızca yüzeyi değil, betonun tamamını yalıtarak beton ömrü boyunca su yalıtımı çözümü sunan Hyfix Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri tercih edildi.
Yıllar sonra dahi kendini tamir edebilen reaktif yapısından dolayı su yalıtımında yüzde 100 performans sağlayarak korozyona karşı da etkin çözüm sunan ve petrol türevi salgılar içermeyen HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri, çevre ve yer altı sularına zarar vermediği gibi yer altı şehir atık asitlerine dayanıklı yapısı ile de çevre dostu projelerin tercihi olmaya devam ediyor.

15 Şubat 2016

Geri