E-dergi
e-dergi
Haberler

Armacell Yalıtım, Oneflex Ürünleri ile Esas 14 Burda AVM'de

Esas Holding bünyesinde faaliyet gösteren Esas Gayrimenkul'ün Bolu'daki alışveriş merkezinde Armacell Yalıtım A.Ş.'nin Oneflex marka yalıtım ürünleri kullanıldı.
İnsan sağlığına uygun, yangın dayanımı yüksek, uluslararası standartlara sahip özelliklerle üretilen Oneflex elastomerik kauçuk köpükleri iklimlendirme sistemlerinin yalıtımında kullanılıyor. Uygulama kolaylığı ve iş gücünden tasarruf sağlayan Oneflex elastomerik kauçuk köpükleri suya ve buhara karşı dirençli olmalarının yanı sıra, UV ışınlarına, zorlu hava şartlarına  karşı da yüksek direnç gösteriyor. Tesisatlarda iyi bir ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü sağlarken enerji verimliliği ile marka projeler dahil olmak üzere yurt içi ve yurt dışında binlerce tesiste tercih ediliyor.

Konfor, sağlık ve hijyen şartlarına uygun ürünler,  Armacell Yalıtım A.Ş. tarafından Bursa fabrikasında üretiliyor. Üstün teknolojiye sahip teknik ürünleri ve mühendislik köpükleriyle Armacell Yalıtım A.Ş. Türkiye ve yakın coğrafyalardaki ülkeler için ürün çeşitliliği ile iklimlendirme, inşaat, enerji, ulaşım, marin, beyaz eşya gibi çok çeşitli sektörlere hizmet veriyor.

Argon İzolasyon Armacell Yalıtım’ın Ankara Yetkili Bayisi
Armacell Yalıtım A.Ş.’nin Ankara Yetkili Bayilerinden olan Argon İzolasyon Ltd. Şti. ortaklarından İsmail Öngener, Armacell’in Türkiye’ye yaptığı yatırım ve çalışmalar hakkında görüşlerini aktardı.

İsmail Öngener, “Firmamızın müşteri portföyünde perakende satış, yüklenici firmalar, usta grubu, bireysel uygulayıcılar, alt bayiler bulunuyor. Oneflex ile çalışmamızın başlangıcında samimi bir diyalog kurduk, zaman içinde yaşadığımız tüm sorunlarda daima yanımızda durdular. Müşteri memnuniyetine çok önem verdiler. Bizi hem teknik bilgi hem bayilik noktasında desteklediler. Biz de güven duyarak çalışmalarımıza devam ettik. Firmalar büyüdükleri zaman alt kadroları kontrol edilemiyor. Biz sorunlarımız olduğunda herhangi bir kademeye anında ulaşabiliyor ve aynı yakınlığı buluyoruz. Şimdi bu başarılı firma Armacell Yalıtım yapısı ile daha da güçlendi. Biz bu yeni yapıda aynı samimiyeti bulduk ve böyle devam edeceğine inanıyoruz. Armacell bir dünya devi, konusunda öncü. Anlatacağı, öğreteceği çok şey var. Teknolojisinden ve ürün gamından yararlanacağız. Bununla beraber, sosyal yapısı, ekonomisi ile Türkiye ilginç bir pazar. Armacell’in ülkemizin yapısına uyacağına ve birlikte başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

26 Ocak 2016

Geri