E-dergi
e-dergi
Haberler

American Siding Yangın Testini Başarıyla Geçti

Eryap Grup?un polimer dış cephe kaplama ve mantolama sistemi American Siding, yenilenen Yangın Yönetmeliği?nin gerektirdiği ve Türk Standartları Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen yangın sistem performansı dayanıklılık testini başarıyla geçti.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Deney ve Kalibrasyon Merkezi Başkanlığı Makine ve Yapı Malzemeleri Grup Başkanlığı bünyesinde bulunan Yapı Malzemeleri Yangın ve Akustik Laboratuarı Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen testte American Siding, yönetmeliğin gerektirdiği sonucu elde ederek testten başarıyla çıktı. American Siding Paket Sistem Uygulaması şeklinde yapılan testte firmanın American Siding Tekne Baskı Dış Cephe Kaplama ürünü ve yardımcı malzemeleri kullanılırken, sistem altyapısında Wooler Gold Plus serisi ürünlerinden optimum kalınlıkta taşyünü levha kullanıldı.

Konuyla ilgili konuşan Eryap Grup CEO’su Emrullah Eruslu, “Yakın zamanda değiştirilen ve geçtiğimiz Temmuz ayında Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik, bu tip ürünlerde yangın dayanıklılık testini zorunlu tutuyor. American Siding ürünümüz için bu testi gerçekleştirdik. Sonuçlar beklediğimiz gibi olumlu çıktı. Güçlü laboratuvar altyapımız ve yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sayesinde ürünümüzün kalitesini her geçen gün artırıyoruz” diye konuştu.

Eryap Grup Bakubuild 2015’teydi
Eryap Grup, 21-24 Ekim 2015 tarihleri arasında Bakü Expo Center’da 21.’si düzenlenen BakuBuild Uluslararası Yapı, Isıtma ve Havalandırma Fuarı’nda ürünlerini dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerle buluşturdu. 30 ülkeden gelen dört yüzden fazla katılımcı şirket ile gerçekleşen fuar kapsamında Eryap temsilcileri, çalışmaya devam ettikleri ve çalışmayı hedefledikleri müşteriler ile birebir görüşmelerde bulundular.

Wooler Ürün Teknik Kılavuzu’nun 2. Baskısı Yayınlandı
Eryap Grup tarafından 2014 yılı Şubat Ayı itibari ile sektöre sunulan Wooler Ürün Teknik Kılavuzu’nun geliştirilmiş ve ürün gamına eklediği yeni ürünler ile zenginleştirilmiş 2. baskısı tamamlandı.Taşyünü özelinde “ilk” kılavuz kaynak olan Wooler Ürün Teknik Kılavuzu müteahhit firmalardan mimarlık/müşavirlik firmalarına, yalıtım uygulama firmalarından mühendislik/mimarlık fakültelerinde eğitim gören öğrencilere kadar geniş segmente hitap ederek, yalıtım hakkında genel bilgi ve yapının her alanına dair teknik uygulama detayları sunuyor.

Wooler’ın Başarı Öyküsü Ölümsüzleşti
Eryap Grup’un son ürünü Wooler taşyünü ürününün başarılı performansı, uzun bir süredir üzerinde özenle çalışılan “Wooler Referans Kataloğu” özel çalışması ile taçlandırıldı.
2012 yılında üretimine başlanan Wooler taşyünü, kısa sürede rakiplerinin arasından başarıyla sıyrılarak sayısız prestijli projenin yalıtım malzemesi tercihi oldu. Dört yıllık faaliyet hayatına Türkiye’nin dört bir yanından çok sayıda prestijli konut projesi, kamu binası, enerji santralleri, fabrikalar gibi sanayi tesisleri sığdıran Wooler’ın başarı öyküsü, Eryap Grup tarafından yayınlanan “Referans Kataloğu” ile ölümsüzleştirildi.

8 Aralık 2015

Geri