E-dergi
e-dergi
Haberler

Armacell Yalıtım Ürünleri Esas 14 Burda AVM'de Kullanıldı

Bolu'da Kasım 2015'te hizmete açılan Esas 14 Burda AVM'de, Armacell Yalıtım'ın Oneflex markalı elastomerik kauçuk köpüğütercih edildi. Esas Holding bünyesinde faaliyet gösteren Esas Gayrimenkul'ün yatırımı olan Esas 14 Burda AVM, kentin ilk AVM'si olma özelliği taşıyor.
Yüksek ısı yalıtım değerine sahip olan Oneflex elastomerik kauçuk köpükler suya ve buhara karşı dirençli olmalarının yanı sıra UV ışınlarına, zorlu hava koşullarına ve yağlara karşı direnç özelliği taşıyor. Yüksek buhar difüzyon değerine sahip olan elastomerik kauçuk köpük malzemeler, tesisatlarda iyi bir ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü sağlıyor.

Balıkesir ve Elbistan Devlet Hastaneleri’nde de Armacell Yalıtım Ürünleri Tercih Edildi
Armacell Yalıtım’ın Oneflex elastomerik kauçuk ürünleri, hastanelerin de tercihi oluyor. Konfor ve sağlık için hijyen şartlarının maksimum düzeyde tutulduğu hastanelerde, Oneflex elastomerik kauçuk köpüğü ürünleri tercih ediliyor. Isıtma, soğutma tesisatı ve havalandırma sistemlerinde ideal çözüm olan elastomerik kauçuk köpüğü, işçiliğinin kolaylığı ve hızlı uygulama imkanıyla dikkat çekiyor.
Oneflex elastomerik kauçuk köpüğü ürünleri, Balıkesir Devlet Hastanesi ve Elbistan Devlet Hastanesi’nin yanı sıra Denizli Özel Sağlık, Alanya 300 yataklı Devlet Hastanesi, Şanlıurfa Devlet Hastanesi, Sarıyer Devlet Hastanesi projelerinde de kullanıldı.

Mespa Endüstri Pazarlama Armacel Yalıtım’ın Bayisi Oldu
Armacell Yalıtım A.Ş.’nin soğutma sektöründe çözüm ortağı Mespa Endüstri Pazarlama Şirketi, Oneflex markalı elastomerik yalıtım ürünlerininin soğutma ve klima sektörüne satışını yapıyor.
Mespa’nın sahibi Makine Mühendisi Taner Şenkardeş, 2002 yılından bu yana soğutma sektöründe olduğunu belirterek, “Önce soğutucu gaz ithalatı yaptık, daha sonra da ürün gamını genişleterek soğuk hava odaları, buzdolapları, vitrin reyon dolapları, endüstriyel soğutma yedek parçalarını satmaya başladık. Klima montaj malzemelerinin de tümünü satıyoruz. Oneflex elastomerik kauçuk köpüğü yalıtım ürünleri bakır boruların yalıtımında kullanılıyor. Biz de Türkiye genelinde satışını yapıyoruz. Armacell kendi alanında bir dünya devi, çok ciddi bir tecrübesi var ve sektöre yön veriyor. Dünyaca ünlü bir marka tarafından ülkemize yapılan yatırım bizi de gururlandırıyor.” dedi.

Armacel Yalıtım’ın İstanbul Bayisi Akgün Soğutma, Soğutma Sektörü’nde İddialı
Armacell Yalıtım A.Ş.’nin soğutma sektöründe yetkili bayisi olan Akgün Soğutma İç ve Dış Ticaret’in sahibi Hakan Akgün, Armacell’in Türkiye’ye yaptığı yatırım ve çalışmaları hakkında görüşlerini aktardı.
Akgün Soğutma’nın Armacell Yalıtım’ın yetkili bayisi olduğunu belirten Hakan Akgün, “Oneflex ülkemizde tanınıyor, yurtdışında da tanındığını biliyoruz. Tanıtım çalışmalarını başarıyla yaptı, kısa sürede markasını oturttu, kendinden bahsettirdi. Memnuniyet yaratmak için önemli çabalar harcadı. Türkiye ortamı farklıdır, hepimiz bu geminin içindeyiz, umarım Armacell yönetimi aynı başarılı çalışmayı yürütür. Biz ürünlerin kalitesinden eminiz, bugüne kadarki çalışmalarımızdan mutluyduk, bundan sonraki çalışmalarımız da umarım aynı şekilde başarıyla devam eder” dedi.

8 Aralık 2015

Geri