E-dergi
e-dergi
Haberler

Armacell CEO'su Patrick Mathieu, Armacell Türkiye Üretim Tesisini Ziyaret Etti

Armacell GmbH Genel Başkanı Patrick Mathieu, Genel Başkan Yardımcısı Guillerme Huguen ve Güney Avrupa Genel Müdürü Malte Witt ile birlikte, 2015 yılı başında Armacell bünyesine katılan Armacell Türkiye'nin Bursa'da bulunan üretim tesisini ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Armacell Türkiye yöneticilerinden Ilgaz Dalkılıç’tan tesisle ilgili bilgiler alan Patrick Mathieu, tesisin gerek üretim gerek stok alanlarında yapılan yeniliklerle Armacell bünyesindeki en modern üretim tesislerinden biri haline geldiğini görmekten mutlu olduğunu dile getirdi.
Tesis ziyaretinin ardından Armacell Türkiye yöneticileri Koray Sarı, Ömer Sirkeci ve Ilgaz Dalkılıç ile 2015 yılını değerlendiren Patrick Mathieu, 2016 yılı içerisinde atılması planlanan adımlarla ilgili fikirlerini beyan etti.
2016 yılında gerek Türkiye’de üretilecek Armacell ürünleri gerekse yurtdışından ithal edilecek ve pazarın spesifik ihtiyaçlarına çözüm getirecek teknik yalıtım ürünleri ile birlikte pazar lideri olmayı hedefleyen Armacell Türkiye, hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Armacel Yalıtım’ın Oneflex Markalı Elastomerik Yalıtım Ürünleri Axis İstanbul’da
Armacell Yalıtım A.Ş.’nin Oneflex marka yalıtım ürünleri, Sur Yapı ve Hayat Holding imzasıyla İstanbul’un önemli ticaret bölgesinin kalbi Edirnekapı’da hayata geçen Axis İstanbul’da tercih edildi. Axis İstanbul’da Armacell Yalıtım’ın iş ortağı ve İstanbul Bayisi EPA Makina İnşaat tarafından proje kapsamında tedarik edilen kauçuk levha ve boru yalıtım ürünleri kullanıldı.
Yüksek ısı iletkenlik katsayısına sahip olan Oneflex elastomerik kauçuk köpükleri suya ve buhara karşı dirençli olmalarının yanı sıra UV ışınlarına ve zorlu hava şartlarına karşı da yüksek direnç gösteriyor. Yüksek buhar difüzyon direnç katsayısına sahip olan elastomerik kauçuk köpük malzemeler, tesisatlarda iyi bir ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü sağlıyor.

Armacell Yalıtım’ın Adana ve Güney Anadolu Çözüm Ortağı: Kardeşler İklimlendirme
Armacell Yalıtım A.Ş.’nin çözüm ortağı Kardeşler İklimlendirme, 35 yıllık geçmişi ile Oneflex elastomerik kauçuk yalıtım ürünlerinin bölgesinde iddialı projelerde yer almasında etkin rol oynuyor.
Kardeşler İklimlendirme’nin 35 yıldır faaliyette olduğunu belirten firmanın Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çifci ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sektöründe hava kanalı ve yan ürünlerini ürettiklerini, ayrıca bu alandaki markaların bayiliğini yaptıklarını ve 70 kişilik tecrübeli bir ekiple çalışmalarını sürdüklerini söyledi.
Çifci, “Bölgemiz ve yakın coğrafyamızda birçok önemli projeye ürün tedarik ettik. Hava kanallarında özellikle hastaneler için uygun kriterlerde üretimlerimiz mevcut. Çukurova Üniversitesi Kampüsü’nün, yeni yapılan Adliye Binası’nın hava kanallarını ve ilgi alanımızdaki tesisat malzemelerini veriyoruz. Siirt’teki, Mardin’deki, Süleymaniye’deki (Irak) hastaneleri referanslarımız arasında sayabiliriz” dedi.

9 Kasım 2015

Geri