E-dergi
e-dergi
Haberler

28. Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara Gerçekleştirildi

Bu yıl 28.'si düzenlenen, Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara, 1-4 Ekim 2015 tarihlerinde, Congresium ATO Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirildi.
YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen Türk yapı sektörünün en köklü ihtisas fuarlarından biri olan Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara, 12.8 milyar dolarlık inşaat harcamasıyla Türkiye genelindeki inşaat harcamalarından yüzde 17,3 oranında pay alan Ankara ve bölgesinin, yapı sektöründeki en verimli ticari platformu özelliğini sürdürdü.
Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara, geçtiğimiz yıllarda yüzde 20 oranında büyüyerek 12 bin metrekareye ulaşan yeni fuar alanıyla, katılımcı ve ziyaretçilerine daha verimli bir iş platformu sundu. İki yüzü aşkın katılımcı firmanın binlerce ürün çeşidini yaklaşık 30 bin ziyaretçiyle buluşturan fuar, özellikle kamu yatırımlarında yer alan karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkânı da sağladı.
1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından biri olan Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara, başkent başta olmak üzere, tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak büyük fırsatlar sundu.

9 Ekim 2015

Geri