E-dergi
e-dergi
Haberler

Bursa Mekanik Market, Armacel Yalıtım'ın Bursa Bayisi Oldu

Armacell Yalıtım A.Ş.'nin yeni iş ortağı ve Bursa Bayisi, Mustafa Ferik ve Murat Altınkaynak ortaklığında faaliyet gösteren Bursa Mekanik Market oldu.

Bursa Mekanik Market, Armacell teknik ürünleri ile Oneflex elastomerik kauçuk yalıtım ürünlerinin Bursa ve Güney Marmara Bölgesi’nde iddialı projelerde yer almasında etkin rol oynayacak.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Bursa Mekanik Market firma ortağı Mustafa Ferik, “Genç bir firma olmakla birlikte bizler 15 yıldır sektörün içindeyiz. Mekanik izolasyon konusunda bölgemizde açığın olduğunu fark ederek bu konuda çalışmamızın doğru olacağını düşündük. Bünyemizde inşaat sektöründen gelen tecrübeli mimar arkadaşlarımızla farklı çözümler getirebileceğimiz enerjik bir ekibe sahibiz. Bursa ve Güney Marmara’da kamu ve özel sektöre ait marka projeler yapılıyor. Bu projelere Armacell’in üstün özelliklere sahip teknik ürünlerini sunacağız. Yeni otoban ve geliştirilen deniz yolları ile ulaşımın kolaylaşması Bursa Bölgesi’nde yatırımları artıyor.  Hizmet ağımızı ve lojistik avantajımızı en iyi şekilde kullanacağız. Armacell’in Türkiye’ye gelişinin heyecan verici bir gelişme olduğunu düşünüyorum” dedi.

Firmanın diğer ortağı Murat Altınkaynak ise stratejik öneme sahip bölgelerinde uzun yıllara dayanan tecrübelerini birleştirdiklerini, Armacell Yalıtım’ın Bursa Bayisi olmaktan memnun olduklarını, hedeflerini üçe katlayarak bölgeye hakim olmak için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Elastomerik kauçuk köpükleri ile talepleri karşılayacak ürün gamına sahip olan Oneflex elastomerik kauçuk köpüğü yalıtım ürünleri, yurtiçi ve yurtdışında binlerce tesiste tercih ediliyor. Konfor, sağlık ve hijyen şartlarına uygun ürünler, Armacell Yalıtım A.Ş. tarafından Bursa fabrikasında üretiliyor.

11.9.2015

Geri