E-dergi
e-dergi
Haberler

Baumit Bölge Eğitimlerini Tamamladı

Baumit, şubat ayında bayileri ile gerçekleştirdiği ve 2015 planlarının/hedeflerinin paylaşıldığı İş Ortakları Buluşması'nın ardından başladığı Bölge Eğitimleri'ni de tamamladı.
Bu yıl İstanbul (Anadolu-Avrupa), Adapazarı, Bursa, Çorlu, Ankara, Eskişehir ve Lüleburgaz’da gerçekleştirilen eğitimlere bin kişinin üzerinde katılım gerçekleşti. Genel olarak uygulamacı ve ustalara yönelik hazırlanan eğitimlere bazı bölgelerde proje müdürleri, bayiler ve apartman yöneticileri de katıldı. Baumit ayrıca Bölge Eğitimleri verilen illerdeki üniversitelerin mimarlık/inşaat fakültelerinde öğrencilere de malzeme konusunda eğitimler verdi.
Tüm ürün gruplarına yönelik yapılan sunumlarda yoğun olarak Baumit’in uzmanlık alanı olan ısı yalıtımı ve faydaları, Baumit ısı yalıtım sistemleri ve ürünleri, uygulamada dikkat edilmesi gereken konular üzerinde duruldu. Baumit Ürün Müdürü Hasan Yeter, ürünler üzerinde bilgilendirme yaparken, Baumit Teknik Uygulama Sorumlusu Ali Germili tarafından yapılan sunumlarda başarılı bir mantolama için doğru uygulama detayları ve dikkat edilmesi gereken uygulama hataları örneklerle anlatıldı.

Geri