E-dergi
e-dergi
Haberler

"Oturulan Binalarda Mantolama Süreci" Konferansı, Yapı Fuarı'nda Yapıldı

Oturulan binalarda yürüttüğü mantolama uygulamaları ile yalıtım sektörünün önde gelen uygulayıcılarından olan GNYAPI, mantolama sürecinde karşılaşılması muhtemel problemleri ve çözümlerini her yıl Yapı Fuarı'nın son günü fuar ziyaretçileri ile paylaşıyor.
Tüketicileri bilinçlendirme misyonu ile gerçekleştirdiği Konut Yöneticileri Konferansları gibi yıl içerisinde düzenlenen organizasyonlar sayesinde tüketicilerin ihtiyaçlarını belirleyen ve çalışmalarını bu alanlarda şekillendirmeyi tercih eden GNYAPI, yalıtım sektöründe faaliyetlerini sürdüren uygulayıcıların liyakatsizlikleri sonucunda mağdur olan tüketicilerin en çok karşılaştıkları problemleri tespit etti. Bu tespitleri doğrultusunda tüketiciyi bilgilendirmeye devam eden GNYAPI, 25 Nisan Cumartesi günü TÜYAP Karadeniz Salonu’nda gerçekleştirdiği konferansta da katılımcıları yalıtım ürünü kadar uygulayıcı firma seçiminde de titiz olmaları konusunda uyardı. Konferansa apartman yöneticileri kadar mimarlar ve sektör temsilcileri de ilgi gösterdi.
Mantolama uygulamasında dikkat edilmesi gereken hususlar ve apartman yöneticilerini bekleyen riskler ile ilgili konuların ele alındığı konferansta, GNYAPI markasının bankalar ile gerçekleştirdiği özel anlaşmalar neticesinde fuar ziyaretçilerine olduğu gibi tüm konferans katılımcılarına da faizsiz, vade farksız ve dosya masrafsız 30 ay yalıtım kredisi avantajı sağlandı.  
GNYAPI Yetkilileri, Yapı Fuarı’nda yer alan tek uygulayıcı marka olduklarını ve ülke çapında yalıtım bilincinin arttığı günümüzde konu hakkında bilgi almak isteyen tüketicinin de fuar ziyaretleri esnasında aradıkları cevaplara ulaşabildiklerini, “Oturulan Binalarda Mantolama Süreci” Konferanslarının fuar ziyaretçilerini mantolama ile ilgili de bilgilendirmekte önemli bir organizasyon haline geldiğini belirtti.

Geri