E-dergi
e-dergi
Haberler

Ankara'nın Prestijli Projelerine Wooler İmzası

Ankara'da prestijli projeler kışın soğuğundan, yazın sıcağından Wooler taşyünü ile korunacak.

Ankara’nın hızla gelişen yeni gözdesi İncek bölgesinde yapımı devam eden Enpark Beytepe konut projesi, Eskişehir yolunda yükselen West Gate Residence ve Söğütözü’nde yapımı devam eden Koç Kuleleri yalıtım ihtiyacı için Wooler taşyününü tercih etti. 
Wooler, Enpark Beytepe konut projesi ve West Gate Residence projesine toplamda 30 bin metrekare Gold Plus Siyah ve Sarı Cam Tüllü Dış Cephe Levhası, Koç Kuleleri projesine ise yaklaşık 15 bin metrekare Premium F Mantolama Levhası vererek yapıların ürün ihtiyaçlarına, safsızlık değeri ile farklılık yaratan geniş ürün yelpazesi ile çözüm oldu. 
Eryap’ın uzmanlığının yüksek teknolojiyle birleşmesinden doğan Wooler taşyünü, her aşamada karbon ayak izini azaltmaya yönelik çevresel bakış açısı ile üretiliyor. Enpark Beytepe ve West Gate Residence projelerinde tercih edilen Wooler Gold Plus, siyah cam tülü kaplaması sayesinde koruyucu herhangi bir ek önleme ihtiyaç duymadan her mevsim uygulama yapılabilmesine olanak sağlıyor. Havalandırma boşluklu ve havalandırmasız giydirme dış cephe duvarları için kullanılan Wooler Gold serisi cam tüllü dış cephe levhaları, giydirme cephelerin çıkmalı dış duvarlarında mükemmel bir ısı yalıtımı sunuyor. A1 sınıfı yanmaz malzeme olan Wooler Gold serisi, üstün ses emici özelliği sayesinde dış ortamdan gelebilecek tüm gürültüyü emerek yapıların yaşam konforunu artırıyor.
Koç Kuleleri’nin tercihi olan Wooler Premium F ise duvar elemanlarının oluşturdukları yüzeylerle birlikte, kolon, kiriş, hatıl, lento, perde duvar gibi betonarme yüzeylerin yalıtılarak ısı köprülerinin ortadan kaldırılması ve binaların atmosferik şartlara karşı korunarak sıcaklık farklılıklarından oluşan genleşme ve büzülme gibi yapı bileşenlerinde meydana gelen fiziksel değişimlerin önlenmesi bakımından en doğru çözümü sunuyor.

Geri