E-dergi
e-dergi
Haberler

Yalıtıma Mobil Uygulama Desteği

Canpa Şirketler Grubu, yalıtım sektöründe bir ilke imza atarak, yalıtıma dair tüm bilinmesi gerekenleri Canpa App mobil uygulamasında topladı.

Akıllı cihazlarda yalıtımla ilgili tüm detayların paylaşıldığı uygulama, istenen bilgilere her yerden ve en kısa sürede ulaşabilme imkânı sağlıyor.
“Canpa App uygulamasıyla artık yalıtımla ilgili tüm öğrenmek istedikleriniz bir tıkla elinizin altında” diyen Canpa Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özcan, “Canpa App uygulamasıyla yalıtım alanında bir ilki hayata geçirdik. Yalıtım dünyasındaki teknolojik yenilikleri beraberinde getiren uygulamamız kesintisiz hizmet vermeyi hedefliyor. Canpa App’i iPhone, iPad ve Android işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiz” dedi.
Yalıtımın önemini anlatmak ve bu konudaki bilincin artmasını kurumsal sorumluluk olarak benimsediklerini ifade eden Özcan, şu bilgileri verdi: “Sağlıklı ve güvenli yaşam alanları yaratmak için çalışıyoruz. Bunun için sadece yalıtım yaptırmak yeterli olmuyor, doğru yalıtım yapılmazsa harcanan paralar boşa gidiyor. Doğru malzemeler, doğru uygulama, binaların ömrünü belirleyen ve yaşam alanlarına konfor getiren etkenler. Ayrıca yalıtım için bir kez masraf yapılmasına karşılık binadan ömür boyu tasarruf sağlanıyor. 30 yıllık Canpa tecrübesini paylaşmayı kurumsal sorumluluğumuz olarak gördük. Yalnızca müşterilerimizin değil aynı zamanda rakiplerimizin de bu bilgilere kolayca ulaşabilmesi için Canpa App’i hayata geçirdik. Yeter ki harcanan onca emek ve para yanlış yalıtım yapılarak boşa gitmesin. Artık isteyen herkes tüm ürünlerin fiyatlarına, kalite belgelerine ve doğru yalıtımın detaylarına ulaşabilir. Anlık destek almak isteyenler mobil uygulamamızdan bize ulaşıp 10 dakika içerisinde Canpa yetkilisinin yardımıyla, yalıtım hakkında her şeyi öğrenilebilir.”

Geri