E-dergi
e-dergi
Haberler

İZODER'in Yeni Başkanı Tayfun Küçükoğlu Oldu

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER)'nin 12. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 6 Mart Cuma günü Radisson Blu Hotel İstanbul Asia'da yapıldı.

Toplantıda konuşan İZODER 10. ve 11. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, iki dönem süren başkanlığı boyunca yaptıkları çalışmaları katılımcılarla paylaştı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürü Selami Merdin de yaptığı konuşmada, yalıtım sektörünün ihtiyaç duyduğu mevzuatlarla ilgili Bakanlıkça yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, soruları yanıtladı.  
Toplantının ikinci bölümünde gerçekleştirilen İZODER’in 12. Olağan Genel Kurulu’nda yeni Yönetim Kurulu belirlendi. Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Betek Genel Müdürü Tayfun Küçükoğlu’nun seçildiği İZODER’de, Başkan Vekilliğine İzocam Genel Müdür Yardımcısı Fatih Öktem ve Mardav Genel Müdürü Levent Pelesen getirildi. 
Öncelikli amaçlarının, yapıların ancak yalıtımla sağlıklı, güvenli, konforlu ve enerji verimli olabileceği konusunda kamuoyunu bilinçlendirmek olduğunu vurgulayan İZODER’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Küçükoğlu, “Yeni çalışma döneminde de hedefimiz, ülkemizin ihtiyaçları, alışkanlıkları ve olanaklarını dikkate alarak, bilimsel doğrular yolunda, yalıtım sektöründeki üretici, bayi, uygulayıcı ve halkımızı bilgilendirmektir. Etkin ısı, su, ses ve yangın yalıtımı konusunda yeni projeler geliştirerek, kamuoyu ve sektöre katkıda bulunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.  
İZODER Murahhas Üyesi Ertuğrul Şen’in Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdüreceği yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor: Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, Ode Genel Müdürü Ali Türker, BASF Genel Müdürü Buğra Kavuncu, Onduline CEO’su Burhan Karahan, Eryap CEO’su Emrullah Eruslu, Basaş Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ateş, Trakya Cam Başkan Yardımcısı Haluk Sarıaltın, Ravaber Genel Müdürü Harun Hasyüncü, Weber Genel Direktörü Levent Gökçe, Koramic Yönetim Kurulu Başkanı Murat Savcı ve Grofen Genel Müdürü Ümit Güneş.

Geri