E-dergi
e-dergi
Haberler

Pakpen, Pencere Fuarı'nda Yalıtımlı Ürünleriyle İlgi Çekti

Pakpen, bu yıl 16.'sı gerçekleştirilen İstanbul Pencere Fuarı'na katıldı. Fuar'da Pakpen pencere modelleri, kepenk ve panjur sistemleri, PakDoor dekoratif dış kapı ve iç kompozit kapı sistemleri sergilendi.

Yerli ve yabancı katılımcıların ilgi odağı olan Pakpen standında ürünler hem tasarımlarıyla hem de sunduğu faydalarla dikkat topladı. İstanbul Pencere Fuarı’na katılmaktan memnun olduklarını belirten Pakpen Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Tuza, “İstanbul Pencere Fuarı’na ilk yılından beri katılıyoruz. Uluslararası ve yerli katılımcıların biraraya gelerek sinerji oluşturdukları çok önemli bir ticari platform. Uluslararası çapta yapılan ziyaretler hedef pazarlarımızdaki profesyonellerle biraraya gelmemizi ve çok sayıda yeni ve nitelikli işbirliğinin doğmasını sağlıyor. Fuar’da yüzde 40’a varan ses ve ısı yalıtım özelliklerine sahip, kaliteli malzemelerle şık tasarımları birleştiren ürünlerimizi özellikle hedef pazarlara birebir tanıtma fırsatı yakalıyoruz” dedi. 
Pakpen, İstanbul Pencere 2014 Fuarı’nda 6 farklı pencere serisi ile yer aldı. Pakpen’in her binaya ve mevsime uygun, gürültüyü, soğuğu ve sıcağı dışarıda tutan pencereleri; ısı yalıtımı özellikleriyle yüzde 40’a varan tasarruf sağlaması, renklerinin yıllarca solmaması ve kolayca temizlenmesi özellikleriyle beğeni topladı. AB normlarında CE belgeli olarak üretilen Pakpen ürünleri, 22 yıldır dünyanın dört bir yanında ve Türkiye’nin bütün şehirlerinde tercih ediliyor.

Geri