In This Issue

"Made in Germany" Stamp on Synthetic Coverings

KÖSTER TPO synthetic coverings are being used for years, and they provide qualified waterproofing for long years with the speciality of not stiffening and aging by the time passing.

News continues in Turkish...

Çevre dostu olan ürün, PVC veya plastifiyan içermiyor. UV ışınlarına karşı son derece dayanımlı olması nedeniyle endüstriyel çatılarda ve bitki köklerine dayanımı ile yeşil teras çatılarda kullanılmaya uygun.

Temel Yalıtımında KÖSTER ECB Farkı
Temel bohçalamada kullanım için tasarlanmış olan KÖSTER ECB sentetik örtüler, yüksek kaynak performansı, delinmeye karşı yüksek direnci ve çok uzun servis ömrü ile binaların temellerini suya karşı koruyor, yatırımın değerini artırıyor. 

5 Saniyede Su Yalıtımı
Poliürea esaslı KÖSTER KB-Pur 560 ürünü, uygulandıktan sonra 5 saniye içerisinde çok süratli şekilde sertleşerek eksiz bir su yalıtımı katmanı oluşturuyor. Yüzde 400 elastikiyet ve yüksek aşınma direncine sahip olan ürün özel uygulama ekipmanı ile püskürtülerek uygulanıyor. Gölet, teras, çatı deresi ve temel bohçalama gibi pek çok uygulama alanında tercih ediliyor.


Yeni Nesil Su Yalıtımı MS-Polymer
KÖSTER, yeni nesil su yalıtımı ürünü olan MS-Polymer ile de farkını gösteriyor. Silikonun elastikiyetini ve poliüretanın mukavemetini yepyeni bir üründe birleştiren KÖSTER MS-Flexfolie, pek çok farklı yüzeye mükemmel yapışma özelliği sayesinde uzun yıllar sağlamlığını koruma garantisi veriyor. Solvent içermeyen sıvı kıvamlı ürün, sürülerek kuru veya nemli yüzeylere kolayca uygulanabiliyor. 0 °C sıcaklıkta dahi uygulandığında yüksek performans göstererek, dış hava koşullarına karşı tam olarak eksiz bir su yalıtımı sağlıyor. UV ışınlarına karşı son derece dayanımlı olan ürün balkon ve teraslar, perde duvarlar, çatı deresi ve kenet çatılar, ıslak hacimler, baca dipleri ve su giderleri gibi birçok farklı alanda kullanılabiliyor. 

Çatlaklardan Sızan Sulara Karşı KÖSTER IN 7
Betondaki çatlaklardan sızan suların yalıtımı için kullanılan poliüretan enjeksiyon köpüğü KÖSTER IN 7, su ile teması anında hacimsel olarak 30 kat genleşerek suyun akışını durduran bir köpük oluşturuyor. Elastik özellikteki KÖSTER IN 7, soğuk derzlerin yalıtımında, su depolarında, yüzme havuzlarında, tünel ve yeraltı depolarında, bodrumların içten yalıtımlarında anında sonuç veriyor.

Back