In This Issue

Armaflex Ultima and NH Armaflex

Armaflex Ultima is produced by the world's leading elastometric rubber foam producer Armacell GmbH. It brings to minimum smoke poisonings during a posibble fire by a minimum smoke oscillation.

News continues in Turkish...

Bütün tesisat yalıtım malzemelerinin ortak özelliği olan enerji tasarrufu konusunda standart bir elastomerik kauçuk köpüğünden beklenen performansı gösteren ürün, yüksek su buharı difüzyon direnciyle tesisatta oluşabilecek yoğuşmaya ve yoğuşmanın sebep olacağı korozyona da engel oluyor. Yüksek yoğunluğu ve kapalı gözenekli yapısıyla özellikle havalandırma kanallarının yalıtımında, mineral esaslı klima levhalarına göre 4 kat daha uzun ömürlü olması ile birlikte sağlık ve hijyen açısından da kusursuz bir yalıtım sağlıyor.

NH Armaflex
Armacell GmbH tarafından üretilen NH Armaflex ise halojen içermeyen, kapalı gözenekli elastomerik bir kauçuk köpüğü. Yüksek ısı yalıtımı ve yoğuşma önleme performansının yanı sıra halojensiz yapısı sayesinde asit içeren gazlara karşın etkin koruma gerektiren alanlarda tercih edilen NH Armaflex, özellikle marin grubu tesisat yalıtımlarında, vagon havalandırmalarının yalıtımlarında, nükleer santrallerde ve halojen veya klora içermeyen malzeme kullanımı gereken alanlarda tercih ediliyor. DNV, FM Approval, Bureau Veritas gibi özel sertifikalara sahip olan NH Armaflex, kullanıcıya sağladığı güvenle rakiplerinden ayrılıyor.

Back