E-dergi
e-dergi
Haberler

PonceBloc, 2014'ün En İyi Yapı Malzemesi Seçildi

Türkiye pazarına girdiği günden bu yana, farklı tip projelerde tercih edilen PonceBloc ürünleri, inovatif özellikleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.
Kullanıldığı prestijli projelerle adından sıkça söz ettiren, özgün pazarlama çalışmalarıyla fark yaratan PonceBloc, bu kez de 2014’ün Raf Yapı Malzemesi Ödülü’nü, “Taşıyıcı Sistemler, Kaba ve İnce Yapı Bileşenleri” kategorisinde almaya hak kazandı. İlk defa 2008 yılında dağıtılmaya başlanan ve bu sene altıncısı verilen ödül; ürünün performansı, üretiminde kullanılan malzemelerin özellikleri, standartlara uygunluğu, zamana ve dış koşullara dayanımı ve çevre etkisi ile fiziksel çevreye kattığı değer kriterlerine göre veriliyor.


Poncebloc, İzmir Yapı Fuarında Ziyaretçi Akınına Uğradı
Türkiye pazarına girdiği günden bu yana, gerek kurumsal marka çalışmaları gerekse fuar standları ile adından sıkça söz ettiren PonceBloc, 2014 İstanbul Yapı Fuarı standıyla aldığı Altın Mıknatıs ikincilik ödülünden aldığı motivasyonla, İzmir Yapı Fuarı’nda da farklı bir stand tasarımı ile ziyaretçilerini karşıladı. PonceBloc ürünleri ile hazırlanan PonceBloc Kulesi, 8 metre yüksekliğinde dolu bloklardan, yarı dolu bloklara geçen tasarımı, ayna ile biten çatısı ve bu çatıda asılı duran blokları ile dikkatleri üzerinde topladı. 6-9 Kasım tarihleri arasında İzmir Fuar alanında düzenlenen fuarda PonceBloc standı yaklaşık 20 bin kişi ağırladı.

Geri