E-dergi
e-dergi
Haberler

Eryap Bayilerini Antalya'da Ağırladı

Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ağı ve ürün yelpazesi ile yalıtım sektörüne hizmet veren Eryap, her yıl farklı kampanyalarla sürprizler hazırlayarak bayilerine Türkiye'nin ve dünyanın en keyifli şehirlerini yakından görme fırsatı sunuyor.
Daha önce İspanya, Küba, Cruise gemisi ile Yunanistan gibi ülkelere geziler düzenleyen Eryap, eylül ayında 90 bayisini aileleri ile birlikte Antalya’da 5 yıldızlı otellerde 4 gece 5 gün boyunca misafir etti. 
Kervansaray Hotel Lara ve Bera Hotel Alanya’da konaklayan bayiler aileleri ile birlikte, şirket yöneticileri ve satış kadroları ile tatil ortamında birarada olmanın keyfini çıkardılar.


Korman Sitesi, Wooler’ı Seçti
Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Korman Sitesi, cephelerindeki yalıtım ihtiyacı için Wooler taş yününü seçti. Korman Sitesi’nin kurduğu, inşaat sektöründe önemli birçok firmada görev almış, hem yurtiçi hem yurtdışı birçok proje deneyimi olan mühendislerden oluşan komite, tercihini Eryap A.Ş’nin ürettiği Wooler Premium F 150’den yana kullandı.
Korman Sitesi’nin seçici komisyonu karar aşamasında, ürün içerisindeki safsızlık değeri, ısıl iletkenlik değeri, yüzeye dik çekme kuvveti, cephede uygulama esnasında olası yağış durumunda ürünün su emip emmediği, yağmur suyuyla teması halinde ürünün deformasyon değerleri gibi ürün seçimini etkileyen birçok önemli konuda değerlendirdiler. Tüm bu kıstaslara uyduğunu teknik özellikleri ve onaylı test raporları ile kanıtlayan Wooler, çok sayıda rakibinin arasından sıyrılarak Korman Sitesi’nin tercihi oldu. Toplam 16 bin metrekarelik alanda, dış cephede Wooler Premium F 150 (60 mm), pencere içi merkezlerinde ise Wooler Premium F 150 (30 mm) ürün kullanıldı.

Geri