E-dergi
e-dergi
Haberler

Hastanelerde Tesisat Yalıtımında Kauçuk Tercihi Artıyor

Hastaneler, okullar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, kongre ve toplantı alanları, camiler, spor ve sağlık tesisleri gibi yoğun insan trafiğinin bulunduğu mekanların havalandırma sistemlerinin önemi gün geçtikçe artıyor.
Enerji verimliliğinin en önemli unsuru olması nedeniyle kullanılan yalıtım malzemelerinin insan sağlığına zararsız, montaj sırasında kolay uygulanabilen, iş gücünden ve süresinden tasarruf edilebilen, yangın dayanımı yüksek, uluslararası standartlara sahip özelliklerde üretilmiş olması gerekiyor.


Bu alanda ürün çeşitleriyle talepleri karşılayan Oneflex, yurtiçi ve yurtdışında binlerce projede kullanılıyor. Konfor ve sağlık için hijyen şartlarının maksimum düzeyde tutulduğu hastanelerde ise Oneflex elastomerik kauçuk köpüğü ürünleri tercih ediliyor. Denizli Özel Sağlık, Alanya Devlet Hastanesi, Şanlıurfa Devlet Hastanesi, Sarıyer Devlet Hastanesi projelerinde kullanılan Oneflex ürünleri, ısıtma-soğutma tesisatı ve havalandırma sistemlerinde ideal çözüm sunuyor. 
Das Yalıtım A.Ş. tarafından Bursa’da tamamen yerli sermaye ile üretilen Oneflex ürünleri, Türkiye’nin marka projelerinde kullanılmasının yanı sıra 42 ülkeye ihraç ediliyor.

Geri