E-dergi
e-dergi
Haberler

Filli Boya Yalıtım'dan Enerji Tasarrufu İçin Tam Hizmet Paketi

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte ısı yalıtımının önemine dikkat çeken Filli Boya Yalıtım Capatect, konut sahiplerine hizmet paketi sunuyor.

Filli Boya Yalıtım, üstün performanslı Capatect Isı Yalıtım Sistemi’yle binalardaki ısı kaçaklarını engelleyip, bina ömrü boyunca enerji tasarrufunu garanti ediyor. Üstelik bu tasarrufla 2-3 yıl içerisinde ısı yalıtımı için harcanılan masraf amorti edilebiliyor. Capatect Isı Yalıtım Sistemi, elde edilecek tasarruf oranını yükseltirken, sistemin kendisini amorti edeceği süreyi ise kısaltıyor.
Filli Boya Yalıtım, Capatect Isı Yalıtım Sistemi’nin ürün kalitesini, uygulamanın uzmanı Filli Boya bayileri tarafından Capatect Teknik Şartnamesi’ne uygun olarak tatbik edilmesi koşuluyla 10 yıl boyunca garanti ediyor. Ayrıca uygulamanın yapıldığı süre boyunca (azami 6 ay) ve sonrasında 24 ay boyunca tüm risklere karşı sigortalıyor.


Tasarruf Sağlayacak Ücretsiz Hizmet: Termal Kamera
Filli Boya Yalıtım tarafından ücretsiz olarak sunulan “termal kamera” hizmeti, sıcaklık ölçüm özelliği ile binaların yalıtım ve ısı sorunlarını ortaya çıkarıyor. Dış cephe ve çatılarda kızılötesi ışınlarla hava akımı veya rutubet kaynaklı sorunları tespit ederek yalıtıma ihtiyaç olan bölgeleri işaret ediyor. 
Tüketicilerin, ısı yalıtım konusunda dikkat etmeleri gereken en önemli konunun, kalite ve ürün garantisi olduğuna dikkat çeken Betek Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk, “Kalitesiz malzemelerle yapılan ısı yalıtımında tasarruf sağlamak mümkün olmadığı gibi, masraflardaki artış da kaçınılmaz oluyor. Capatect Isı Yalıtım Sistemi kullanılan binalarda ise hem binadaki ailelerin doğalgaz ve elektrik faturalarında düşüş sağlanıyor, hem de bina sahipleri için yalıtım, yatırıma dönüşüyor” diyor.

Denizbank İşbirliğiyle Yeşil Kredi Dönemi
Filli Boya, her konut sahibinin Capatect Isı Yalıtım Sistemi’nin kalitesine kolaylıkla ulaşabilmesi için Denizbank işbirliğiyle 36 aya varan vade ve uygun faiz oranlarıyla Yeşil Kredi’yi kullanıma sunuyor ve yalıtımı kendini ödeyen bir yatırıma dönüştürüyor.

Ücretsiz Enerji Kimlik Belgesi Kampanyası
Filli Boya Yalıtım, yılsonuna kadar yaptığı kampanya ile Capatect Isı Yalıtım Sistemi’ni kullanan mevcut binalara gerekli kriterleri karşıladığı takdirde Enerji Kimlik Belgesi’ni de ücretsiz verecek. 

Filli Boya Yalıtım, Gençlerin Yaratıcı Fikirlerine Sponsor Oldu
Filli Boya Yalıtım, Genç Öngörü Derneği tarafından 27-29 Eylül tarihleri arasında Kadir Has Üniversitesi’nde düzenlenen Model Birleşmiş Milletler Türkiye Konferansı’nın bronz sponsoru oldu.
Genç Öngörü Derneği tarafından 3.’sü düzenlenen Model Birleşmiş Milletler Konferansı, Türkiye nüfusunun çoğunluğunu oluşturan ve ülkemizin geleceğini şekillendirecek lise çağındaki gençlerin, fikirlerini özgürce belirtip savunabilecekleri bir platform. 
Bu seneki teması “Açlık ve Yoksulluk” olarak belirlenen konferansta öğrencilerin, dünya konuları ve uluslararası ilişkiler hakkında bilgilenip, global düşünmeyi öğrenebilecekleri bir platform yaratılması hedefleniyor.

Geri