E-dergi
e-dergi
Ana Sayfa

Yaşam Vadisi, Korozyona Karşı HYFIX ile Güvende

Sektörde 25. yılını geride bırakan İnterfiks Yapı Kimyasalları, kimyasal su yalıtımı konusunda sektör profesyonellerine sunduğu ürün grubu HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri ile dev projelerin tercihi olmaya devam ediyor.
Yalnızca yüzeyi değil betonun tamamını yalıtarak beton ömrü boyunca su yalıtımı için çözüm sunan HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri ile başarılı çalışmalara imza atan İnterfiks Yapı Kimyasalları, Güneşli’nin yükselen değeri Nurol Park projesinin de çözüm ortağı oldu. 
Çevreye karşı duyarlılığını tüm projelerine yansıtan Nurol GYO’nun eski Hürriyet Medya Towers’ın bulunduğu alanda hayata geçirmeye hazırlandığı projenin temel altı su yalıtımında, eksiz olma özelliği, yırtılmazlığı ve su geçirimsizlik değerleriyle korozyona karşı etkin çözüm sunan HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri tercih edildi. 


Nurol GYO’nun bir “Yaşam Vadisi” oluşturma yaklaşımı ile 55 bin metrekarelik alanda inşaatına başladığı Nurol Park projesinin temel altı su yalıtımında tercih edilen HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri, yıllar sonra dahi kendini tamir edebilen reaktif yapısından dolayı su yalıtımında yüzde 100 performans sağlıyor. 
Toprak altı su yalıtımında,  betona derinlemesine işleyerek beton içerisinde kimyasal tepkimeler sonrası oluşturduğu nano minerallerle ömrü boyunca betonu geçirimsiz hale getiren HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri, ayrıca minimum uygulama hatasını ve zamandan maksimum tasarrufu mümkün kılıyor.

Geri