E-dergi
e-dergi
Haberler

Sista, Yenilenen Yüzüyle Karaköy'de Profesyonellerle Buluştu

Dünyada ürünleriyle profesyonel uygulamacılar ve kullanıcılar için etkili ve pratik çözümler sunan marka ve teknolojilerde bir dünya lideri Henkel'in önde gelen markalarından biri olan Sista, gerçekleştirdiği tanıtım etkinlikleriyle de sektöründe bir ilk olmayı başardı.

Karaköy Perşembe Pazarı’nın en kalabalık olduğu 3 gün boyunca Sista renklerinde giydirilmiş özel bir araç ile beraber 200’e yakın nokta ziyareti gerçekleştirildi. Bu ziyaretlerde Sista’nın yenilenen yüzüyle beraber ürün portföyünü anlatan kitapçık ve çeşitli hediyeler noktalara ulaştırıldı. 


Sektöründe mastikler ve PU köpükler kategorisinde ürünleriyle var olan Sista, yenilenen yüzü ile müşterilerine yüksek kalitesinden taviz vermeden hizmet sunmayı sürdürüyor. Sista Mastikler, derzler arasına uygulandığında farklı alanları veya malzemeleri birbirine bağlıyor ve derzi yalıtıyor. Ayrıca derzi oluşturan farklı malzemeler arasında zamanla oluşabilecek hareketleri esnek yapısıyla kompanse ediyor. Sista PU Köpükler ise daha geniş derzlerin ve derin boşlukların doldurulmasında kullanılıyor. Her iki ürün kategorisi de derzlerin kapatılmasına, nem, toz, sızıntı ve sese karsı koruma sağlanmasına estetik çözümler sunuyor.

Geri