E-dergi
e-dergi
Haberler

Capatect'ten Yeni Ürün: Organic Isı Yalıtım Sistemleri

Capatect Dalmaçyalı ısı yalıtım levhaları ile dünyada ilk defa "İdeal Karbon Dengesi"ne sahip ısı yalıtım levhalarının kullanarak, bu alanda bir devrime imza atan Filli Boya Yalıtım, açtığı bu yolda bir adım daha ilerleyerek, Capatect Organic Sistem'i piyasaya sunuyor.

Avrupa’da yaygın olarak kullanılan, pratik ve kullanıma hazır ürünleri sayesinde standart ısı yalıtım sistemlerine göre yüzde 20’ye varan oranda hızlı ve kolay uygulanan “Capatect Organic Sistem”, ısı yalıtım uygulamasında işçilik, iskele ve genel gider maliyetlerinin düşürülmesini sağıyor.


İçerisindeki özel ısı yalıtım yapıştırıcısı, sıvası ve kaplama ürünü ile standart sistemlere göre daha çok dayanım performansı sağlayan Capatect Organik Sistem, kullanıma hazır ürünleri ile çok daha hızlı bir uygulama sağlıyor.
Çimento esaslı yapıştırma harcına oranla yüksek esneklik ve yapışma gücüne sahip olan Capatect Organik Isı Yalıtım Yapıştırıcısı, üstün performansı ile mineral esaslı yüzeylerin yanı sıra Ahşap, OSB ve Betonpan tarzı zor yüzeylerde bile tam yapışma özelliği gösteriyor.
En sert darbelere karşı dayanıklılık özelliği gösteren Capatect Organik Isı Yalıtım Sıvası, son katta kendinden renkli ve kullanıma hazır Capatect Silikonlu Kaplama ile bütünleşerek hem kaplama hem de boya işlemini aynı anda yapıyor.

Capatect Elastik Tuğla, Colin’s Mağazalarında Kullanılacak
Filli Boya Yalıtım Capatect’in, Colin’s ile gerçekleştirdiği iş birliği sonucu, yapılarda iç ve dış cephelerin dekorasyonu için kullanılan Capatect Elastik Tuğla, Colin’s’in Türkiye, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerde bulunan 600’ü aşkın mağazasında kullanılacak.
Su buharı geçirme kabiliyeti yüksek olan Capatect Elastik Tuğla, yapıların nefes almasını engellemediği gibi, sağlıklı ve nem tutmayan mekanların da oluşmasını sağlıyor. Ürünün en büyük avantajlarından birisi de ekstra derz uygulamasına gerek olmaması. Kendi yapıştırıcısı aynı zamanda derz dolgusunu oluşturduğundan, derze denk gelen yapıştırıcı ince bir fırça ile düzlenerek uygulama işlemi tamamlanıyor. Böylece işçilikten de tasarruf sağlanıyor.
Capatect Elastik Tuğla; Hazan, Kiremit, Açık Kiremit, Sahra, Açık Sahra, Tundra ve Kiremit Mix olmak üzere 7 farklı renk ve Flat, Rustik olarak 2 doku alternatifi ile sunuluyor. Kiremit Mix modeli, bir kutuda 3 farklı ton kiremit renginden oluşuyor. Ayrıca köşe dönüşlerinde aynı model ve doku alternatifleri ile üretilen Capatect Elastik Köşe Tuğlalar kullanılıyor.

Filli Boya Web Sitesi Yenilendi
Filli Boya, web sitesini en güncel teknoloji ve tasarım trendleri ile yeniledi. Görsel tasarımı renk, dekorasyon ve trend odaklı bir görünüme kavuşan Filli Boya’nın yeni sitesi, gerek son tüketiciye gerekse bayi ve uygulamacılara büyük kolaylıklar sağlıyor.  Yeni web sitesi, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran “En Yakın Filli Boya Ustası” “En Yakın Filli Boya Bayisi“ “Hızlı Yalıtım Teklifi Al” “Mimar Benim” gibi  uygulamaları da barındırıyor. 

Boya Sektörünün En Beğenilen Uygulaması “Mimar Benim”
Filli Boya’nın iPad, iPhone ve Android cihazlar için geliştirdiği ücretsiz “Mimar Benim” uygulaması; Apple’ın tavsiye ettiği ‘En İyi 10 Türk Uygulama’ arasında yer aldı. Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği” tarafından “En İyi Mobil Cihaz Uygulaması” kategorisinde sektörünün en beğenilen uygulaması oldu ve ödüle layık görüldü.
Hollandalı mobil uygulama ölçümleme firması DISTMO’nun raporuna göre; Android cihazlarda “Eğlence” kategorisinde 2. sırada yer alan Mimar Benim, iPadlerde “En Çok İndirilen 10 Eğlence Uygulaması” kategorisinde de 6. sırada yerini aldı.
MMA Türkiye ve Digital Age’in 7.855 kişilik örneklem grubu üzerinde yapılan ankete göre “En Dikkat Çekenler” listesi dekorasyon kategorisinde ise ilk 5’de yer alan “Mimar Benim” başarısını kanıtlamaya devam ediyor.

Geri