E-dergi
e-dergi
Haberler

Ode'nin Yeni Genel Müdürü Ali Türker Oldu

Ode Yalıtım A.Ş., rekabette en büyük farkı yarattığına inandığı insan kaynağının başarılarını tescillemeye devam ediyor.
Çalışanları ile “sürdürülebilir büyük bir aile ilişkisi” gözeten Ode Yalıtım, 1995 yılında iş hayatına ilk kez Ode’de atılan Ali Türker’i Genel Müdürlük görevine getirdi. 


Bugüne kadar ODE Yalıtım’da Pazarlama Müdürlüğü’nden Strateji ve İş Geliştirme Direktörlüğü’ne kadar pek çok önemli pozisyonda çalışan Ali Türker, 2012’den bu yana ODE Yalıtım Satış ve Pazarlama Koordinatörü olarak görev yapmaktaydı. 
Ali Türker 1990 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nin ardından, 1994 yılında İTÜ İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. Daha sonra Bilgi Üniversitesi’nde işletme masterı yapan Türker, iyi derecede İngilizce biliyor.

Ode, Bayilerini Ukrayna ve Afrika’da Ağırladı
Ode Yalıtım, her yıl düzenlediği geleneksel yurt dışı bayi gezilerinde bu kez rota olarak UNESCO’nun dünya kültür mirası listesinde yer alan Lviv ile Afrika kıtasının doğusunda Tanzanya’ya bağlı iki adadan oluşan Zanzibar’ı seçti. Toplam 150 bayinin katıldığı gezilerde düzenlenen gala yemeklerinde Ode’nin gelecek yıllardaki stratejisi ve büyüme vizyonuna dair bilgiler aktarılırken, fikir alışverişinde bulunuldu. 
Ode’nin ulaştığı noktada bayilerinin en büyük destekçileri olduğunun altını çizen Ode Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker, “2013 yılının yorgunluğunu bayilerimizle birlikte iki farklı destinasyona yaptığımız gezilerle attık. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bayilerimizin eşlerini de davet ettiğimiz keyifli bir seyahat programı gerçekleştirdik. Ode’nin başarısına büyük katkı sağlayan bayilerimizle bu tarz organizasyonlarda biraraya gelmekten çok mutluyuz” dedi.

Geri