E-dergi
e-dergi
Haberler

Rockwool, Architects' Darling Ödülleri'nde 4 Ödül Aldı

Heinze pazar araştırma ekibi tarafından Almanca konuşulan ülkelerde 2 bine yakın mimar ve planlamacı arasında yapılan araştırma ile çeşitli kategorilerde mimar ve planlamacıların "sevgilileri" belirlendi.
Araştırma sonucunda ana faaliyet alanlarından olan yangına karşı koruma özelliği, Rockwool Grubu’na altın ödülü getirirken; şirketin müşteri odaklı yaklaşımının bir örneği olan EinsparRadgeber’ uygulaması ile Rockwool Almanya da altın ödül kazandı. 


Aldıkları bu ödüllerin şirketi motive ederek inovasyon ve yeni medyaya açık bir şekilde temel faaliyet alanlarına daha da odaklanmasını sağladığını belirten Rockwool Türkiye Direktörü Taner S. Şahin şunları söyledi: “Binalara bir değer katmak isteniyorsa ses, ısı ve yangın yalıtımının hepsi bir arada yapılması gerekiyor. Yalıtımın kapsamını ise seçilen malzeme belirliyor. Rockwool olarak, özellikle sektörün uzmanları tarafından “Mimarların Sevgilisi/Architects’ Darling” seçilmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”
Rockwool Almanya’nın önemli müşterilerine düzenlediği Rockwool Forum seminerleri ve Rockfon Almanya’nın “gürültü azaltma/akustik” kategorisinde kazandığı gümüş ödüllerle Rockwool, ödül sayısını dörde çıkarmış oldu.

Geri