E-dergi
e-dergi
Haberler

Cermix, Dragos Mimarlık ile Ankara'da Büyümeye Devam Ediyor...

Avrupa'nın en büyük yatırım gruplarından biri olan Belçikalı Koramic, kısa bir süre önce Türkiye'de de üretimine başladığı yeni markası Cermix'in Ankara ve çevre illerinde dağıtımı için Dragos Mimarlık Ltd. Şti'yi çözüm ortağı olarak seçti.


Ağır iş kimyasalları sayılabilecek ürünlerin de dahil olduğu 3 ana ürün grubunda toplam 80 farklı ürünle Türkiye pazarında atılımlarına devam eden Cermix, Türk inşaat sektöründe yeni ürünlerin geliştirilmesinde ve üretilmesinde öncü oluyor.

Cermix markasının Ankara ve çevre illerinde dağıtımını gerçekleştirmek üzere çözüm ortaklığı yaptığı Dragos Ltd. Şti; bölgede 1999 yılından beri faaliyetini devam ettiren Kepez Yapı Market Tic. Ltd. Şti. kurucusu ve genel müdürü Hasan Hüseyin Koca tarafından kurulmuştur.

 Hasan Hüseyin Koca


İstanbul Üniversitesi sosyoloji bölümü mezunu olan Hasan Hüseyin Koca, 1999 yılında kurmuş olduğu Kepez Yapı Market Ltd. Şti’ni günümüzde Ankara’nın sayılı yapı marketlerinden biri haline getirmiştir. Bünyesinde birçok farklı ürün ve markayı barındıran firma, inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan birçok ürüne cevap verebilmektedir. 2012 yılının başından beri Cermix markasının dağıtımını üstlenen Dragos Ltd. Şti nin hedefi büyüyen yapı kimyasalları ve izolasyon pazarında gerek proje bazında gerekse tali bayi yapılanmasında kısa sürede iyi bir noktaya gelmektir. Cermix ürünleri; Koramic Yapı Kimyasalları’nın 100 bin ton kapasiteli Bozüyük ve yıllık 60 bin ton kapasiteli Tarsus tesislerinde imal edilmekte ve çözüm ortakları kanalıyla tüm Türkiye’de sektör profesyonellerine sunulmaktadır.


Geri